Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: 575123110

Email.: biuro@senmalucha.pl

Do darmowej dostawy: 1 000,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł
Drewniane łóżeczko 2-funkcyjne – czy to opłacalny zakup?
Drewniane łóżeczko 2-funkcyjne – czy to opłacalny zakup?

Kiedy maluch pojawia się na świecie, cała rodzina na ogół traci dla niego głowę. Pieluchy, ubranka, zabawki, bliscy wręcz zasypują nowego członka prezentami. Pierwsze lata życia to czas, w którym dziecko bardzo szybko rośnie i intensywnie się rozwija, dlatego nieuniknionym jest, że większość z tych prezentów bardzo szybko stanie się na naszą pociechę za mała, albo zwyczajnie jej się znudzi. W czasie kompletowania wyprawki można jednak myśleć strategicznie i dokonać zakupu, który swoją funkcję będzie mógł spełniać nieco dłużej.

 

 

Takim rozwiązaniem są łóżeczka dwufunkcyjne, których szeroki wybór znajdą Państwo w naszej ofercie. Usprawnienia, w które je wyposażono, pozwolą im „rosnąć” razem z maluchem i towarzyszyć mu aż do czasów szkolnych. W pierwszych latach najbardziej przydatna będzie opcja ze szczebelkami. Każda mama z pewnością doceni możliwość regulacji wysokości dna. Znacząco ułatwi to opiekę nad noworodkiem i zaoszczędzi schylania, z czasem dno można opuścić i umożliwić maluchowi samodzielne wchodzenie i wychodzenie z łóżeczka.

Kiedy maluch stanie się bardziej samodzielny boczne panele ze szczebelkami można zdemontować i przerobić mebel na tapczanik. W zależności od wzrostu dziecka, będzie ono mogło na nim spać nawet do momentu rozpoczęcia nauki w szkole. Zamiana jest niezwykle prosta i nie wymaga dokupowania żadnych dodatkowych elementów, a boczne listwy zapobiegać będą zarówno przesuwaniu się materaca jak i przypadkowemu spadnięciu z posłania na podłogę.
Łóżeczka 2-funkcyjne są opcją nie tylko niezwykle wygodną, ale również bezpieczną. Dziecku nie zagrażają żadne odstające elementy, a śrubki i miejsca łączeń poszczególnych płyt są odpowiednio zamaskowane. Całość jest również dostatecznie wytrzymała, by maluch przypadkowo czegoś nie uszkodził i nie zrobił sobie krzywdy. Bez wątpienia tego typu łózka są wartą przemyślenia inwestycją, którą warto wziąć pod uwagę w czasie kompletowania wyprawki i urządzania dziecięcego pokoju.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl