Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: 575123110

Email.: biuro@senmalucha.pl

Do darmowej dostawy: 1 000,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł
Łóżeczka dostawne połączone z kołyską - praktyczne 2 w 1
lozeczka-dostawne-polaczone-kołyska-praktyczne-2w1

Świeżo upieczeni rodzice zrobią wszystko, by ich mała pociecha miała zapewnione jak najbardziej komfortowe warunki. Jednym z najważniejszych - jeśli nie najważniejszym - mebelków z tym związanych jest łóżeczko dla noworodka. Jest to bowiem pierwsze miejsce snu i odpoczynku maleństwa, w którym będzie ono spędzać naprawdę sporą część dnia i nocy. Aby jednak także rodzicom zapewnić nieco więcej wygody w pierwszych miesiącach rodzicielstwa, warto zastanowić się nad nowoczesnym i dobrze przemyślanym rozwiązaniem, jakim jest łóżeczko dostawne połączone z kołyską. Jakie są jego zalety i jak pomaga w opiece nad dzieckiem? Zapraszamy do lektury!

Łóżeczko dostawne – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Noworodek wymaga niemal nieustannej opieki, a sami rodzice także o wiele lepiej się czują, gdy mają go stale na oku - również w nocy. Właśnie w tej kwestii bardzo pomocne okazuje się łóżeczko dostawne na kołach, które pozwala na przysunięcie go do łóżka rodziców i zdjęcie jednego boku tak, że dziecko śpiąc we własnym łóżeczku znajduje się na tej samej wysokości, co rodzice. To przede wszystkim ogromny komfort dla matki, która niejednokrotnie karmi maleństwo także w nocy. Dzięki łóżeczku dostawnemu młoda mama nie musi co chwilę wstawać z łóżka (co na przykład po cesarskim cięciu może to być bardzo uciążliwe). Co więcej, ma maleństwo stale przy sobie, a to szczególnie w pierwszych tygodniach jest bardzo dużym komfortem psychicznym zarówno dla matki, jak i dla dziecka. Kolejną funkcją łóżeczka dostawnego, jest możliwość zapewnienia dziecku bezpiecznego miejsca do odpoczynku i zabawy. Łóżeczko dostawne, gdy dziecko podrośnie, można przerobić na zwykłe, dostawiając ściankę. Zamknięte łóżeczko jest miejscem całkowicie bezpiecznym, w którym dziecko może bez obaw zostać na chwilę samo, ale wciąż mieć mamę lub tatę w zasięgu wzroku.

Dodatkowe opcje łóżeczka dostawnego

Pomimo wszystkich opisanych powyżej zalet łóżeczek dostawnych, często nie są to jedyne funkcje, jakie zapewniają te praktyczne mebelki. Na rynku można bowiem dostać także łóżeczka dostawne w wersji 2w1, a nawet 3w1! Najczęściej wybieraną opcją dodatkową jest funkcja kołyski. Każdy rodzic wie, że kołysanie dziecka, czy to w wózku czy w łóżeczku, pozwala mu się odprężyć i szybciej zasnąć. Takie kołysanie jest dziecku bowiem znajome jeszcze z łona matki. Właśnie z tego powodu warto wybrać łóżeczko dostawne z funkcją kołyski, która pomoże maleństwu szybciej zasnąć po nocnym karmieniu bez konieczności wstawania z łóżka i budzenia pozostałych domowników. Nie trzeba się jednak obawiać o zbytnie rozbujanie łóżeczka - wysokiej jakości mebelki mają zamocowane odbojniki na końcach biegunów, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo naszej pociechy, ale także blokadę bujania, która okaże się przydatna, gdy nie chcemy przypadkowo rozbujać łóżeczka. Jeszcze jedną dodatkową opcją mogą być dodatkowo zamontowane kółka pozwalające na łatwe przemieszczanie się z łóżeczkiem po całym domu - dzięki temu będziemy mogli mieć malucha przy sobie nie tylko w nocy, ale także za dnia, na przykład w trakcie sprzątania czy gotowania. Oczywiście kółka posiadają także hamulec, który uniemożliwi samoistne przesuwanie się łóżeczka. Niektóre łóżeczka dostawne są też tak dobrze przemyślane, że po kilku latach można je zamienić w małą sofę, która świetnie będzie wyglądać w pokoju dziecka. Będzie to idealne miejsce do zabawy, odpoczynku czy oglądania bajek.

Wiele modeli łóżeczek dostawnych można też zakupić już w zestawie z wygodnym i bezpiecznym dla maleństwa materacem, pościelą i prześcieradłem z gumką w różnych pięknych kolorach do wyboru. Dzięki takiej personalizacji takie łóżeczko z funkcją kołyski może być doskonałym pomysłem na prezent dla świeżo upieczonych rodziców i samego dzieciątka. Będzie to prezent nie tylko piękny, ale przede wszystkim funkcjonalny i praktycznie ułatwiający opiekę nad noworodkiem!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl