Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: 575123110

Email.: biuro@senmalucha.pl

Do darmowej dostawy: 1 000,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł
Kojec - sposób na bezpieczeństwo i wygodę
Kojec - sposób na bezpieczeństwo i wygodę

Małe dziecko w domu potrzebuje mnóstwo uwagi. Ciężko spuścić malca z oka choćby na małą chwilę – trzeb uważać, by dziecko nie zrobiło sobie krzywdy. A jednak nie w każdej chwili możemy nad nim czuwać – trzeba też mieć chwilę, choćby po to by odgrzać jedzenie, lub skorzystać z toalety. Idealnym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest  kojec.

Zalety kojca nad innymi produktami

Produktów mających zapewnić bezpieczeństwo maluszka jest wiele – na przykład łóżeczko dziecięce z szufladą, bujaczek lub inne akcesoria do łóżeczek. Jednak kojec jest najlepszym produktem – dlaczego? Otóż łóżeczko powinno dziecku kojarzyć się ze snem – zatem jeżeli odkładamy maluszka do łóżeczka w ciągu dnia, może on mieć problem z zasypianiem w nocy (a to znacznie utrudnia życie rodzicom). Łóżeczko jest dobrym rozwiązaniem wtedy, kiedy maluszka kładziemy na drzemkę, natomiast jeżeli dziecko ma czas zabawy, a my w danej chwili musimy coś zrobić -  kojec sprawdzi się lepiej. Bujaczek leżaczek sprawdzi się jeżeli chcemy dziecko odłożyć na chwilę – zwłaszcza w przypadku niemowlaków. Jeżeli nasze dziecko już siada bądź raczkuje – lepiej mu będzie w kojcu.

Kojec – funkcjonalny gadżet dla rodzica, zapewniający bezpieczeństwo dziecku.

Kojec będzie jednym z wygodniejszych rozwiązań dla rodziców, ponieważ w kojcu dziecko nie będzie się nudzić.  Jeżeli to możliwe, warto zainwestować w duży kojec – dziecko będzie miało duże pole do przemieszczania się, nie robiąc sobie krzywdy. 

Wygoda dla rodzica

Kojec jest wygodny dla rodzica, ponieważ nie tylko zapewni bezpieczeństwo dziecku, ale też na chwilę zajmie maluszka. Ciężko jest skupić się na innych czynnościach, jeżeli dziecko domaga się uwagi, a dzieci bardzo wymagają uwagi – chcą by opiekun bawił się z nimi. Jednak można zyskać chwilę spokoju – wystarczy wrzucić do kojca ulubione zabawki dziecka. Oczywiście nie zagwarantuje nam to spokoju na cały dzień, jednak z pewnością uda się zyskać chwilę dla siebie.  Nie trzymajmy w kojcu cały czas tych samych zabawek – zmieniajmy je co jakiś czas. Dzieci szybko się nudzą i szukają nowych wrażeń.

Kojec jest również wygodny z uwagi na fakt, że można z łatwością przenieść. Na przykład, jeżeli chcemy wykonać jakieś prace ogrodowe, kojec można łatwo przenieść na taras, bądź na ogródek – dziecko skorzysta z zabawy na świeżym powietrzu, a opiekun będzie mógł spokojnie przyciąć i podlać kwiatki.

Bezpieczeństwo dla dziecka

Kojec jest bezpieczny – jego ścianki wykonane są z miękkiego materiału, zatem nawet jeżeli dziecko w kojcu upadnie – nic mu się nie stanie. Podłoże kojca również jest mięciutkie. Pamiętajmy jednak żeby nie wkładać do kojca zabawek, którym dziecko mogłoby sobie zrobić krzywdę jeżeli go nie nadzorujemy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl